Osiedle Muminków - Opis inwestycji

„Osiedle Muminków” powstające przy ul. Nowogródzkiej to niespotykana dotychczas w Elblągu inwestycja budowy zespołu domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Nazwa osiedla bardzo ciepła, kojarząca się ze światem bajki ale jednocześnie informująca, że osiedle dedykowane jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi lub dla osób poszukujących niewielkiego domu w doskonałej lokalizacji. Przemyślana funkcja i rozkład pomieszczeń oraz całkowita powierzchnia domów, która wynosi od 136,47 do 143,10 m2 - to odpowiedź Dewelopera na oczekiwania klientów, podparta wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Na parterze o  powierzchni 70,34 m2 znajduje się piękny salon z szerokimi drzwiami prowadzącymi do ogrodu, który w połączeniu z kuchnią oraz holem pozwala na uzyskanie powierzchni dziennej 46,62 m2. Podręczne wc, garaż, spiżarnia oraz wiatrołap uzupełniają funkcję parteru budynku. Piętro to kondygnacja sypialna, ale jakże odmienna od wszystkich domów realizowanych do tej pory w Elblągu. Sypialnia rodziców - o pow. prawie 17 m2 z dodatkową własną łazienką i balkonem, obok dwa pokoje dziecięce i łazienka do dyspozycji wszystkich mieszkańców domu. Dodatkowo garderoba i obszerny hol - całość stanowi dom, który spełnia oczekiwania każdej rodziny.

Przepiękne usytuowanie osiedla, na skraju Wysoczyzny Elbląskiej na wysokości prawie 80 metrów nad poziomem morza, w mieście ale  z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta. Teren, na którym powstaje osiedle położony na niewielkim wzniesieniu, z którego roztacza się widok na zachodzące nad miastem słońce. Dostęp do wszystkich mediów - kanalizacja miejska, ogrzewanie również z sieci miejskiej. Cicha wewnętrzna uliczka pozwoli na spacery i zapewni bezpieczeństwo dzieciom. Działki, na którym będą posadowione budynki to powierzchnia od 302 m2 dla zabudowy szeregowej aż do 535 m2 dla zabudowy bliźniaczej.

Na osiedlu powstanie 25 domów, realizcja jest rozłożona na trzy etapy:

Etap I "Ogrody Muminków" - realizacja 8 budynków (wszystkie w zabudowie bliźniaczej) usytuowanych od strony osiedla domów jednorodzinnych "Ogrody". Budowa rozpoczyna się już latem.

Etap II "Muminkowy Las" - realizacja 12 budynków (2 bliźniaki i 2 szeregi - 4 oraz 6 segmentów) usytuowane od strony lasu - rozpoczęcie zima 2017.

Etap III "Dolina Muminków" - realizacja 5 budynków ( szereg - 5 segmentów) - rozpoczęcie jesień 2017.

Standard wykończenia - budynki będą oddawane w stanie deweloperskim, charakteryzowała je będzie jakość i estetyka wykonania. Domy bardzo ciepłe - budynek realizowany z pustaka Porotherm, dodatkowo 15 cm ocieplenie, dachówka ceramiczna, stolarka okienna pcv w kolorze "złoty dąb", elewacja tynk strukturalny z elementami imitującymi drewno, balustrady i balkony - szkło hartowane. Wewnątrz deweloper będzie realizował ogrzewanie podłogowe na całym parterze budynku, tynki wapienno - gipsowe. grzejniki w pokojach i łazienkach na piętrze, instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, telewizyjną, węzeł centralnego ogrzewania oraz dzięki podłączeniu do osiedla światłowodu możliwość realizacji domu inteligentnego.

Zapraszamy do biura sprzedaży !

O FIRMIE

HYDROBUD:

tel: 533-155-000
hydrobud@hydrobud24.pl