O firmie

Na podstawę sukcesu usługi na rynku składa się m.in. jakość wykonywanej usługi oraz opieki sprzedażowej i posprzedażowej. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości fabrykatów, zaawansowanej kontroli na każdym etapie wykonywanej usługi, nasze logo jest rozpoznawalne na rynku i kojarzone z solidnością i uczciwością.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe  "HYDROBUD" powstało w 2005 roku i na dzień dzisiejszy jest jedną z najbardziej prężnie rozwijających się firm.

Specjalizujemy się zarówno w  wykonawstwie i remontach instalacji centralnego ogrzewania, sieci wod-kan oraz instalacji gazowych. Dodatkowo zajmujemy się serwisem marki: Saunier Duval, Brotje, Torus, Termet, Ariston, Biawar.

Dysponujemy niezbędnym potencjałem technicznym umożliwiającym wykonanie prac remontowych i inwestycyjnych. 
Prowadząc dodatkowo działalność handlową w zakresie sprzedaży części i urządzeń armatury sanitarnej, gazowej, centralnego ogrzewania – trafiamy do bardzo szerokiej rzeszy klientów nie tylko lokalnej społeczności co niewątpliwie ma duże znaczenie.

Jesteśmy gotowi podjąc z państwem współprace w dziedzinie instalacji grzewczych i sanitarnych jako Firma solidna i godna zaufania.

O FIRMIE

HYDROBUD:

tel: 533-155-000
hydrobud@hydrobud24.pl