INWESTYCJA OSIEDLE KOLOROWE W CENTRUM ELBLĄGA, ul. Niepodległości

Nowa inwestycja deweloperska - zespół kolorowych, kompaktowych domów w zabudowie szeregowej. Lokalizacja inwestycji na Osiedlu Kamionka to doskonała oferta dla klientów, którzy ze względów rodzinnych lub zawodowych nie mogą przeprowadzić się na przedmieścia miasta.  Bliskość do centrum miasta, szkół, obiektów handlowych, terenów zielonych podkreśla jej atrakcyjność. Oferta domów jest alternatywą dla dużego mieszkania z własnym ogródkiem i garażem. Całość uzupełnia koncepcja osiedla zamkniętego, strzeżonego z własnym placem zabaw i dodatkowym parkingiem dla mieszkańców osiedla.

Projekt domu powstał na podstawie szczegółowej analizy dewelopera i spełnia oczekiwania elbląskiego rynku nieruchomości. Dom kompaktowy, powierzchnia całkowita budynków wynosi 121,08 m2, mieszkalna niecałe 101 m2. Projektanci doskonale rozplanowali powierzchnię budynku, dzięki temu jest on przystosowany do potrzeb rodziny czteroosobowej, jednocześnie po odpowiedniej aranżacji może idealnie zaspokoić potrzeby rodziny trzy- czy tylko dwuosobowej. Przebudowa ścian i dostosowanie do potrzeb klienta odbędzie się na koszt dewelopera. Osiedle kolorowe będzie wyposażone we wszystkie miejskie media - centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, kanalizację miejską, instalację deszczową, ciepłą i zimną wodę. Wszystkie media w pełni olicznikowane, a zastosowane technologie umożliwią obniżenie kosztów utrzymania budynku do minimum.
 Do budowy zostaną zastosowane wysokiej jakości materiały budowlane, deweloper dużą uwagę przywiązuje do bardzo dobrego docieplenia budynku, w standardzie będzie realizowane ogrzewanie podłogowe na parterze budynku, dodatkowo stolarka okienna 5 komorowa z 3 szybowymi oknami, dachówka ceramiczna - angobowana, spowoduje że domy będą bardzo trwałe i ekonomiczne w utrzymaniu.

  Wszystkie budynki (tylko 7 domów) posiadają identyczną powierzchnię użytkową, powierzchnia działek wynosi od 431 m2 do 171 m2. Termin zakończenia prac budowlanych planowany jest na miesiąc czerwiec 2019 roku. Oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów, że na realizacji etapie koncepcji inwestycji zostały sprzedane trzy domy.

O FIRMIE

HYDROBUD:

tel: 533-155-000
hydrobud@hydrobud24.pl